خرید آنلاین : مهم ترین و زمان گیر ترین خریدها

 


 

یکی از مهم ترین و زمان گیر ترین خریدها , خرید جهیزیه یا خرید برای خانه هست که همیشه با اما و اگرها و تردیدها بعداز خرید همراه میشود.

 

 

 

در این مقاله به ببرسی این مهم میپردازیم.

 

نکات مهم در هنگام خرید آنلاین جهیزیه که 90 درصد شکستنی هستند.

1- ارسال را به عهده تیم ما بگذارید , خیلی از مشتریان تجربه خرید لباس و یا لوازم دیگر را داشته اند و تمایل به ارسال پستی دارند ولی در صنف لوازم آشپزخانه یا ظروف چینی وآرکوپال ارسال پستی برای مثال برای یک سرویس غذاخوری و یا پارچ و لیوان به هیچ عنوان مناسب نیست چون اولا پست از دریافت و یا بیمه کردن لوازم شکستنی طبق قوانین پستی سرباز میزند ثانیا تجربه به ما نشان داده که تقریبا 70 درصد ارسال های پستی شکسته به دست مشتریان میرسد.

2- همه کالاهای جهیزیه را نمیشود به تمام نقاط ایران ارسال کرد برخی کالاها محدود به ارسال در تهران و اطراف تهران میشود که مشاوران ما صادقانه این مسئله را به مشتری بیان میکنند. به عنوان مثال کتری قوری پیرکس که در تصویر زیر میبینید به علت نداشتن بسته بندی مناسب قادر به ارسال به شهرهای غیر از تهران نیست و تنها با پیک موتوری درب منزل تحویل میشود .

یکی از روش های خرید جهیزیه که چند سالی هست در بین مردم باب شده خرید آنلاین هست به بررسی مزایا و معایب این روش میپزدازیم

3- در ارسال آنلاین کالا باید حتما کالا قبل از ارسال چک شود

4- بسته بندی مجدد , 80 درصد کالاها برای ارسال باید حتما بسته بندی شوند چون بسته بندی مناسبی برای کالاهای خانه و آشپزخانه در نظر گرفته نمیشود خصوصا در این چند سال اخیر با توجه به فشارهای اقتصادی اکثرا بسته بندی ها ضعیف شده که باید توسط فروشنده آنلاین تقویت شود.

5-مشاوره صادقانه به مشتری

7- روش های ارسال متفاوت که تیم پرشینر نسبت به نوع کالا بهترین روش را برای ارسال انتخاب میکند.

 

 

رنگ ها و تنوع لوازم

تنوع بسیار بالا لوازم دکوری خصوصا سرویس و ظروف غذاخوری باعث میشود که هنگام خرید حضوری این رنگ ها بر روی چشم تاثیر گذاشته و انتخاب مناسب را از مشتری سلب کند , به عنوان مثال بارها دیده شده هنگام خرید عطر از قهوه برای آرام کردن بینی استفاده میشود تا مغز بتواند تفاوت بوها را درست تشخیص دهد .

خرید آنلاین باعث میشود شما طی چند روز و یا چند هفته با ذهنی متمرکز به خرید بپردازید و نهایت بتوانید بهترین و دقیق ترین خرید را انجام دهید.

تسلط داشتن فروشنده به رنگ ها

حتما و حتما فروشنده در این صنف باید به رنگ ها مسلط باشد که تیم پرشینر با بهره گیری از متخصصین خود توانسته این مشکل در خرید لوازم دکوری و آشپزخانه را حل کند.

شناختن برندها

شناخت برندها و سابقه آن ها در بازار یکی از مهمترین عوامل در خرید هست ما در اینجا سعی میکنیم در مقالات بعدی به بررسی برندها بپردازیم البته تا این لحظه به بررسی خیلی برندها در مقالات و تولیدکنندگان پرداخته ایم.

مشاوره تلفنی

یکی از مهمترین قسمت های خرید داشتن تماس تلفنی مستقیم با فروشندگان پرشینر هست که میتونه به انتخاب درست و مناسب مشتریان کمک بالایی نماید.

تیم مشاوره پرشینر این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

یکی از روش های خریدی که چند سالی هست در بین مردم باب شده خرید آنلاین هست به بررسی مزایا و معایب این روش میپزدازیم

مزایای :

 1.  دسترسی به هزاران کالا و مدل های روز
 2.  بررسی دقیق کالا و مشخصات آن
 3. ست کردن مدل ها و رنگ ها و هارمونی آنها
 4. زمان زیاد در هر مکان و هرکجا برای خرید
 5. قیمت های مناسب تر
 6. مهم تر از همه این ها خرید به سلیقه خود مشتری نه کس دیگر

معایب:

 1. عکس ها باید دقیقا رنگ و شکل کالارا نمایش دهد(در این زمینه سایت پرشینر سعی کرده تا عکس های واقعی در بازتاب نور طبیعی را فراهم کند)
 2. نداشتن تسلط مدیر فروش به محصولات (تیم پرشینر با چند دهه سابقه توانسته تسلط کاملی بر این امور داشته باشد)
 3. کم بودن مشاوره آنلاین (مجموعه پرشینر با مشاوره صادقانه و تخصصی خود شما عزیزان را به خریدی مناسب راهنمایی میکند)
 4. ارسال های نا مناسب کالا
 5. خطا در رنگ کالای ارسالی
 6. پاسخگویی نامناسب